City a sex

City a sex
 • Podzimní pátrání - pro ty, kdo najdou

  29.9.2019, Aurora Coriolis
  Nastal podzim, období zklidnění a zpomalení… Tak se to alespoň říkává. Moje každodenní realita je teď ale jiná. Mám pocit, že vše uvnitř vře a přelévá se, co bylo zasunuto stoupá na povrch a chce být vidět a cítit.
  Přečíst článek
 • Duháčci a Černobílí

  27.3.2019, Aurora Coriolis
  Zase se mi zdá velká spousta živých snů a některé z nich mě přivedly k určité vzpomínce. Když jsem byla malá, chodila jsem k psychologovi, protože jsem měla velmi silné noční můry, ze kterých jsem se probouzela s křikem. Pamatuji si, jak si se mnou pan psycholog na sezení povídá, poté co mi dal minule za úkol namalovat, co se odehrává uvnitř mě.
  Přečíst článek
 • Chaos a chaos

  28.2.2019, Aurora Coriolis
  Nevím pokaždě úplně přesně a dobře, o čem psát, a snažím se pochopitelně vyvarovat psaní o ničem. Občas se ale stane, že ta prázdnota je sice velká, ale touha něco vytvořit ještě větší. Nezbývá pak nic jiného, než se do toho pustit a čekat, co vznikne.
  Přečíst článek
 • Srdečnosti! Kde jsi??

  20.1.2019, Aurora Coriolis
  Poté, co jsem napsala poslední články, nezbylo mi než přemýšlet o tom, co je to opravdovost a srdečnost – a jak je nejlépe poznat a dokonce si je uchovat sám v sobě.
  Přečíst článek
 • Diak, triak a tyristor

  25.10.2018, Aurora Coriolis
  Hodiny fyziky na střední škole přinášely mnoho zábavných momentů. Například, když jsme si celých pětačtyřicet minut povídali o diaku, triaku a tyristoru, aniž by nám při tom bylo ve skutečnosti vysvětleno, co to proboha je. Dozvěděli jsme se spoustu zmatených věcí o výpočtu jakéhosi napětí a o schématických značkách (rozuměj, těch podivných šipečkách). Ale jinak nic!
  Přečíst článek
 • Ať si trhnou nohou

  24.5.2016, Aurora Coriolis
  Má každý z nás nějaké slabé či bolavé místo? Nějakou věc na sobě, která ho rozčiluje nebo netěší? Co s tím?
  Přečíst článek
 • Čokoládový sprchový gel je prostě čokoládový sprchový gel

  24.4.2016, Aurora Coriolis
  V dnešním článku se zase jednou explicitně vrátím k přátelství. Ano, nějakým způsobem se tohle téma vyskytuje v každém mém článku, ale přišla chvíle, kdy je opět nutné psát přímo o něm. Uvědomila jsem si totiž (znovu), že je to věc skutečně pozoruhodná...
  Přečíst článek
 • K nezaplacení

  31.3.2016, Aurora Coriolis
  Dnes se navrátíme k tématu dětských představ. Naposledy, když jsme se viděly s C., zmínila se totiž o myšlenkách na toho „svého budoucího muže“: „Když mi bylo asi dvanáct, byla jsem tady na chalupě, stála někde tu a představovala si, co asi dělá on... kde je, jestli zrovna nejede třeba autem. A když zrovna kolem jedno projelo, řekla jsem si: uuu!“
  Přečíst článek
 • Gumový medvídek a obilí v Norsku

  12.3.2016, Aurora Coriolis
  Co je to povrchní a nepovrchní rozhovor? Jak to souvisí se sexem?
  Přečíst článek
 • - a - = +

  16.1.2016, Aurora Coriolis
  Jela jsem vlakem. Dívala se na ubíhající krajinu za oknem a pěkná pozadí procházející uličkou. Říkala jsem si – čím to, že se už nějaký čas necítím být sama, i když vlastně často jsem?
  Přečíst článek
 • Temná, temná druhá strana jest

  29.12.2015, Aurora Coriolis
  „Temná, temná druhá strana jest...“ chmuří se Yoda. „Ale no tak, Yodo... nech toho a sněz si ten toust.“
  Přečíst článek
 • Útroby černé kočky

  21.12.2015, Aurora Coriolis
  Rok se s rokem sešel, a nezbývá než opět psát o smrti. Řekli byste, že to není úplně vánoční téma? Jak mi pověděla E.: „Vánoce, to je období rodiny, kdy se vzpomíná na ty, kdo tu s námi už nejsou...“
  Přečíst článek
 • S nebo bez

  22.11.2015, Aurora Coriolis
  Jak se to má s ženským orgasmem?
  Přečíst článek
 • Viva la locura!

  3.11.2015, Aurora Coriolis
  Existuje citová a „zájmová“ rovnováha ve vztazích? Je něco jako vyvážený střed – střed ve kterém aktivitu a interesovanost ve vztahu vyjadřují a pociťují oba dva lidé stejně? Není tu většinou spíše chaos, ve kterém se zmateně potácíme, ať už jako ti více aktivní a „chtějící“ nebo ti, kdo nepociťují či neprojevují tolik zájmu o druhou osobu?
  Přečíst článek
 • Falešný plnovous! Padouch, oklamal mne!

  10.10.2015, Aurora Coriolis
  Tajemství... Potřebuje ho vztah k životu? Nebo je na škodu? Či je to ještě jinak? Existuje snad vícero jednoduše odlišitelných druhů tajemství?
  Přečíst článek
 • Ve jménu jeho krásy, vydrž!

  17.9.2015, Aurora Coriolis
  Dá se podle toho, kde a jak se seznámíte poznat, jaký pár či jací přátelé z vás budou? A co první dojem? Můžeme se na něj spolehnout?
  Přečíst článek
 • Ministerstvo varuje

  5.9.2015, Aurora Coriolis
  Je snění ztrátou času? Či jsou sny potravou duše? Jsou nejrůznější fantazie, denní a noční sny jen přirozeným úklidem v našem vědomí a podvědomí? Nebo je možné, že se nám snaží sny něco říct, že dokonce mění realitu? Nebo snad všechno dohromady?
  Přečíst článek
 • Časová sex-linie

  30.6.2015, Aurora Coriolis
  Mq. mi jednou řekla o svém současném příteli: „Kolem něj se točilo tolik holek, které mu daly hned. To já ne. Proto se o mě začal zajímat.“ To mne přivedlo na otázku – funguje to takhle? Existuje něco jako časová sex-linie? Když dáme hned, jsme „děvky“, „nehodné úcty a zájmu“? A když děláme drahoty, jsme zajímavé, „něco víc“? A z druhé strany – rozdáme-li si to hned, je to pro to, že o vztah nemáme zájem? A když ...
  Přečíst článek
 • Chtění

  4.6.2015, Aurora Coriolis
  Víme, co chceme od života? Je to, co si myslíme, že chceme tím, co opravdu chceme? A má vůbec cenu se takhle ptát?
  Přečíst článek
 • Póza versus přirozenost

  25.5.2015, Aurora Coriolis
  Proč máme tak neodolatelnou touhu na něco si hrát? Já vím, já vím, hry jsou strašně zábavné... Mám je šíleně ráda, ale tak nějak se u nich předpokládá, že všichni ví, že je to hra. Když však vyjdeme do „reálného světa“, zdálo by se přirozené role a masky ze sebe shodit, a stát se sebou.
  Přečíst článek
Stránka: 1 2
Nepřihlášený