Ve jménu jeho krásy, vydrž!

City a sex » Ve jménu jeho krásy, vydrž!

17.9.2015, Aurora Coriolis

Dá se podle toho, kde a jak se seznámíte poznat, jaký pár či jací přátelé z vás budou? A co první dojem? Můžeme se na něj spolehnout?

E.: „...a tak jsem si na vlasy dala ten kondicionér ve spreji, a říkám si: Ty jo, to je nějaký mastný, jak to? Pořádně jsem se podívala na tu lahvičku. Byl to opalovací krém. Řekla jsem si „ale co“, svázala si vlasy do uzlu a vyrazila do hospody na sraz s kámošem. S TT. jsme pili, povídali, a po pár sklenicích se u nás zastavil jeho kamarád. Držel v ruce obrovský kotel, do kterého se dávají drinky pro pět lidí. Pil z toho sám. Už byl trochu pod obraz, ale byla s ním skutečně sranda. Hned mě napadlo, jaký by to bylo ho líbat. Druhý den se prý vyptával na baru, jestli jsem skutečně tak krásná nebo byl tak opilý. Barman, můj kamarád, s přehledem vypálil, že jsem samozřejmě tak hezká. Ten kluk pak na mě sehnal číslo a domluvili jsme si schůzku. Nechápala jsem, co po mě chce, měl holku. Ale řekla jsem si: To je tvůj problém hochu, tak si to nějak vyřeš. Párkrát jsme si vyrazili a věděli jsme, že chceme být spolu. Rozešel se s ní... Chápeš, že jsem ho v podstatě sbalila, i když jsem byla nenamalovaná, ve vytahaným tričku a na hlavě měla mastný chuchel?!“

Chápu. E. má fakt něco, čemu se říká kouzlo osobnosti. O kouzlu pár panáků nemluvě.

S.: „...přišla jsem na Anděl s tím obrazem, co si objednal. Když jsem ho uviděla, fakt jsem se zamilovala na první pohled. Nikdy jsem nevěřila, že se takový věci fakt dějou. A on mě pozval na čaj! A pak mi nad tím čajem mimo jiné řekl, že ta holka, co jsem malovala není jeho přítelkyně, ale jeho sestra. Celou dobu, co jsme si povídali mi furt hlavou běželo: Bože, ten je skvělej, a tak hezkej! Ty oči... A pod stolem jsem psala smsky kamarádce, se kterou jsem se už dávno měla sejít: Vydrž ještě chvilku, strašně se omlouvám, když on je fakt šíleně hezkej, už za chvíli půjdu, fakt sorry. Vydrž!“

Kamarádka vydržela. A vztah S. a Právníka také stále drží.

A ano, asi se dá ze seznámení leccos vyvodit. Dnes E. tak trochu štve, že IM pije. Respektive to, že když už pije, tak nezná míru. Asi se IM snaží potlačit neustálé myšlenky, které se mu točí hlavou. Tu nonstop aktualizaci. V opojení hledá úlevu, což ale pro okolí může být naopak zátěž. E. to rozhodně někdy fakt nebaví. Je naštvaná. Na něj, na situaci. Možná trochu i na sebe... i když samozřejmě věděla do čeho jde a nelituje toho.

S. je okouzlená vzhledem Právníka, něco na něm je však pořád úplně nepochopitelné. Je možné, že by byl opravdu suchar? Tak normálně normální? Jednou mi S. s děsem v očích vyprávěla, jak viděla Právníkův záchvat smíchu. Pak totiž řekl: "Takhle jsem se nezasmál už asi rok."

S. byla konsternována, říká mi: "Chápeš to? Takhle já se směju několikrát za den."

Prostě ten první dojem má něco do sebe. Ta úplně první myšenka, která vás napadne, když někoho vidíte poprvé, bývá dost často úplně přesná. Nedá se na tom stavět, samozřejmě, ale brát to v potaz je téměř nezbytné.

A pak, vždycky můžeme první dojem smést ze stolu. A říct si, že jsme to fakt neodhadli.

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?
Nepřihlášený