City a sex

City a sex

 • - a - = +

  16.1.2016, Aurora Coriolis
  Jela jsem vlakem. Dívala se na ubíhající krajinu za oknem a pěkná pozadí procházející uličkou. Říkala jsem si – čím to, že se už nějaký čas necítím být sama, i když vlastně často jsem?
  Přečíst článek
 • Temná, temná druhá strana jest

  29.12.2015, Aurora Coriolis
  „Temná, temná druhá strana jest...“ chmuří se Yoda. „Ale no tak, Yodo... nech toho a sněz si ten toust.“
  Přečíst článek
 • Útroby černé kočky

  21.12.2015, Aurora Coriolis
  Rok se s rokem sešel, a nezbývá než opět psát o smrti. Řekli byste, že to není úplně vánoční téma? Jak mi pověděla E.: „Vánoce, to je období rodiny, kdy se vzpomíná na ty, kdo tu s námi už nejsou...“
  Přečíst článek
 • S nebo bez

  22.11.2015, Aurora Coriolis
  Jak se to má s ženským orgasmem?
  Přečíst článek
 • Viva la locura!

  3.11.2015, Aurora Coriolis
  Existuje citová a „zájmová“ rovnováha ve vztazích? Je něco jako vyvážený střed – střed ve kterém aktivitu a interesovanost ve vztahu vyjadřují a pociťují oba dva lidé stejně? Není tu většinou spíše chaos, ve kterém se zmateně potácíme, ať už jako ti více aktivní a „chtějící“ nebo ti, kdo nepociťují či neprojevují tolik zájmu o druhou osobu?
  Přečíst článek
 • Falešný plnovous! Padouch, oklamal mne!

  10.10.2015, Aurora Coriolis
  Tajemství... Potřebuje ho vztah k životu? Nebo je na škodu? Či je to ještě jinak? Existuje snad vícero jednoduše odlišitelných druhů tajemství?
  Přečíst článek
 • Ve jménu jeho krásy, vydrž!

  17.9.2015, Aurora Coriolis
  Dá se podle toho, kde a jak se seznámíte poznat, jaký pár či jací přátelé z vás budou? A co první dojem? Můžeme se na něj spolehnout?
  Přečíst článek
 • Ministerstvo varuje

  5.9.2015, Aurora Coriolis
  Je snění ztrátou času? Či jsou sny potravou duše? Jsou nejrůznější fantazie, denní a noční sny jen přirozeným úklidem v našem vědomí a podvědomí? Nebo je možné, že se nám snaží sny něco říct, že dokonce mění realitu? Nebo snad všechno dohromady?
  Přečíst článek
 • Časová sex-linie

  30.6.2015, Aurora Coriolis
  Mq. mi jednou řekla o svém současném příteli: „Kolem něj se točilo tolik holek, které mu daly hned. To já ne. Proto se o mě začal zajímat.“ To mne přivedlo na otázku – funguje to takhle? Existuje něco jako časová sex-linie? Když dáme hned, jsme „děvky“, „nehodné úcty a zájmu“? A když děláme drahoty, jsme zajímavé, „něco víc“? A z druhé strany – rozdáme-li si to hned, je to pro to, že o vztah nemáme zájem? A když ...
  Přečíst článek
 • Chtění

  4.6.2015, Aurora Coriolis
  Víme, co chceme od života? Je to, co si myslíme, že chceme tím, co opravdu chceme? A má vůbec cenu se takhle ptát?
  Přečíst článek
 • Póza versus přirozenost

  25.5.2015, Aurora Coriolis
  Proč máme tak neodolatelnou touhu na něco si hrát? Já vím, já vím, hry jsou strašně zábavné... Mám je šíleně ráda, ale tak nějak se u nich předpokládá, že všichni ví, že je to hra. Když však vyjdeme do „reálného světa“, zdálo by se přirozené role a masky ze sebe shodit, a stát se sebou.
  Přečíst článek
 • Pandořina skříňka

  13.5.2015, Aurora Coriolis
  Co to je – tohleto „být ženou“? Je tak jiné „býti mužem“? Je nějaký důvod, aby bylo k výrazu člověk automaticky přiřazováno slovo muž?
  Přečíst článek
 • PP (pizza & pórek)

  21.4.2015, Aurora Coriolis
  Je pravda, že v jednotlivosti se odráží celek? Jsou maličkosti podstatné, nebo jsou to prostě... drobnosti? Máme na ně brát nějaký speciální ohled, když jde o posuzování ostatních, a vlastně i nás samých?
  Přečíst článek
 • Inteligence, vztahy, sex a drobnička

  7.4.2015, Aurora Coriolis
  Jak se to má s inteligencí, vztahy a sexem? A teď vypustíme emoční či sociální inteligenci, a budeme se soustředit jen na tu „schopnost myslet a řešit problémy“. Co když se svým IQ odchylujeme od normy? Jaký to má vliv na náš sexuální a citový život? Co když jsme pro okolí divní a nepochopitelní? Kdy je „nenormální“ IQ výhodou a kdy nevýhodou?
  Přečíst článek
 • Hry náhody či naše "událostní přitažlivost"?

  27.3.2015, Aurora Coriolis
  Zvláštní věci se dějí pořád. V životě asi vážně dostaneme ty zážitky, které potřebujeme. Zdá se, že k sobě účinně přitahujeme lidi a události, které jsou přesně pro nás, děsivé i úžasné. Nebo je to opravdu náhoda? Zdůvodňování toho, co se nám děje, jen abysme se nezbláznili? Protože to přece musí mít smysl... ne?
  Přečíst článek
 • Jen pro tento den

  4.3.2015, Aurora Coriolis
  Čím to, že jsou doteky tak silné? Jak to, že vyjadřují tolik a tak snadno? Co prozrazují a jak se jimi můžeme „prozradit“?
  Přečíst článek
 • Mandle a trocha vína

  24.2.2015, Aurora Coriolis
  Nuda. Občas nás prostě přepadne. Někoho nečekaně. Někdo jí vítá jako starou známou. A někdo se téhle společnice nemůže zbavit skoro pořád. Musíme se s ní vypořádat sami. Ono taky – sem tam se nudit – na tom není nic špatného. Vznikají z toho nejzajímavější myšlenky a nejpotrhlejší plány.
  Přečíst článek
 • Někdy se stane i to, že je klišé nejlepší

  15.2.2015, Aurora Coriolis
  Je důležité milovat? A proč milujeme zrovna ty konkrétní osoby? A co to vlastně vůbec je – ta láska?
  Přečíst článek
 • Těžké popsatelno

  10.2.2015, Aurora Coriolis
  Signály. Náznaky. Vysíláme je – vědomě i nevědomě, příjímáme, nechápeme, ignorujeme. Hrajeme si. Až si říkám – neztratili jsme se v džungli reálných i nereálných znamení?
  Přečíst článek
 • Kontakt a euforie

  1.2.2015, Aurora Coriolis
  Jak podstatný je kontakt opačných pohlaví? A tím nemám momentálně na mysli ten sexuální. Jde o ten prostý fakt, že si člověk pravidelně dobře popovídá nejen s ženami, pokud je žena, a nejen s muži, pokud je muž.
  Přečíst článek
Stránka: 1 2 3
Nepřihlášený